Sakiškės brewery

ekskursija - degustacija

Ekskursija - degustacija vyksta kultūrinėse erdvėse "Dūmų fabrikas". Ekskursijos metu papasakojama čia nuo 1882m. veikusio fabriko istorija, kurioje garbingą vietą užima buvusio didžiausio pasaulyje dalgių fabriko laikotarpis. 

Tuomet keliaujama į modernaus alaus daryklą "Sakiškės brewery", kurioje supažindinama su modernaus alaus gamybos procesu, papasakojama aludarystės kultūros istorija, paaiškinama kaip gimsta įvairus alus, kas nulemia jo spalvą, aromatą ir kitas savybes. Po pažinties su alaus gamyba keliaujama į bravoro degustacinį barą su 24-iais kranais, kuriame degustuojami 6 skirtingi alaus stiliai, reprezentuojantys šiuolaikinę aludarystės kultūrą, pristatant kiekvieną degustuojamą alų. 

Ekskursija - degustacija trunka apie 1,5 val., kaina - 25 Eur vienam dalyviui, minimali ekskursijos - degustacijos kaina – 200 Eur.

Kuomet degustuojančių tarpe yra negalinčių vartoti alkoholio, jiems yra siūloma ragauti darykloje gaminamus nealkoholinius gėrimus. Po degustacijos dalyviai gali pratęsti buvimą ir bendravimą degustaciniame bare, užsisakant patikusio ar neragauto gėrimo.

Norintys prisijungti prie mūsų organizuojamų reguliarių ekskursijų jas galite įsigyti čia:

Pasirinkti datą


Norintys užsisakyti asmeninę ekskursiją kviečiami susisiektiel. paštu:
 

 gintaras@dumufabrikas.lt