Pristatymas ir apmokėjimas

PRISTATYMAS

Užsakius ir apmokėjus prekes iki 12 val. pristatymas įvykdomas sekančią darbo dieną visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos sen.*). Sakiškių ir Dūmų fabriko apylinkėse prekes pristatome ir savaitgaliais, LR įstatymus atitinkančiu prekybos alkoholiu laiku. Prekių pristatymą vykdome patys arba per UAB Via3L. 


Pristatymo kaina skaičiuojama pagal prekių svorį. Visoje Lietuvoje kaina vienoda. Perkant didesnį kiekį pristatymo kaštai prekės vienetui mažėja:
1 dėžutė - 2,99€
2 dėžutės - 3,99€
3 dėžutės - 4,49€
4 dėžutės - 4,99€
5 dėžutės - 5,49€

1 dėžutė = 12 buteliukų/ skardinių (0,33l)

Prekes nemokamai:

- pristatome Sakiškių apylinkėse (būkit pasveikinti kaimynai!). Arba galite atsiimti iš senojo bravoro patys iš anksto sutartu laiku telefonu ar žinute (žr. susisiekite su mumis). Atsiskaitant rinktis: 
Atsiėmimas vietoje

- galite atsiimti mūsų bravore (Dūmų g. 5, Vilnius) parduotuvės-baro darbo metu arba iš anksto sutartu laiku telefonu ar žinute (žr. susisiekite su mumis). Atsiskaitant rinktis: 
Atsiėmimas vietoje

Pristatymo metu, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, turite būti pasiruošę parodyti kurjeriui asmens amžių įrodantį dokumentą.

Prekių pristatymo laikas: 
pirmadienį - penktadienį 10-20 val.
* į Neringos seniūniją prekės yra pristatomos tik kartą per savaitę - ketvirtadienį. Pristatymo kaina - papildomi 3€. 

APMOKĖJIMAS

Apmokėjimas vykdomas tik el. būdu - per el. bankininkystę arba įvedus banko kortelės duomenis. Į apmokėjimo puslapį būsite nukreipti susidėję krepšelį ir paspaudę mygtuką "Apmokėti".

Apmokėjimo paslaugą tekia Montonio.