Vyksmas || Paroda / Martynas Gediminas x Putoja

Kviečiame jus į neįprastą vyksmą, kuris sujungia meną ir unikalią kūrybinę patirtį – Martyno Gedimino parodą x, kartu su artėjančiu Putoja renginiu. Šis kūrybinė sintezė, pasitiks jus su naujaisiais private label gėrimais, sukurtais specialiai šiam įvykiui, šiuolaikinio šokio improvizacija ir kitomis veiklomis Dūmų fabrike.
Šis įkvepiantis ir įtraukiantis vyksmas pasižymės ne tik kūrybingumu, bet ir įvairialypiais pojūčiais, kurie nuves jus į nepakartojamą pasaulį. Parodoje susitinka vizualinis menas ir kraftinės gėrybės, kurios ne tik džiugins akis, bet ir leis išmėginti naujus skonio niuansus. Čia menas ir skonis susijungs sukuriant unikalų derinį, kurio rezultatas – nepakartojama atmosfera. Čia pažinsite ne tik Martyno Gedimino meno darbus, bet ir išmoksite daugiau apie craftinio pasaulio kultūrą.
Tai ypatinga galimybė patirti dinamišką ir malonų išgyvenimą. Martyno Gedimino x Putoja paroda ne tik suvienys meną ir kūrybingumą, bet ir bus puiki proga praleisti laiką su draugais bei artimaisiais. Čia įkvėpsite kūrybiškumo, patirsite aukščiausio lygio meną ir pasimėgausite kokybiška kraftinio pasaulio kūryba.
Į Bilietą įskaičiuota:
  • Private label gėrimas pasitikimui.
  • Martyno Gedimino paroda x - Parodos metu pamatysite 60 įvairaus dydžio paveikslus per 30 metrų Dūmų fabriko sieną ir veidrodžių refleksiją į juos.
  • Šiuolaikinio šokio improvizacija - Šokėjai: Viktorija Zobielaitė, Miglė Navasaitytė, Sebastiano Geronimo (Italija), Povilas Jurgaitis. Muzika: Sebastiano Geronimo (Italija).
Papildoma nauda:
  • Galimybė įsigyti Martyno Gedimino kūrinius ir asmeniškai pabendrauti  su pačiu menininku.
  • Įsigyti Putoja parodos bilietus ir patrauklias šių metų atributikas.
APIE MARTYNĄ GEDIMINĄ:
Martynas Gediminas – profesionalus dailininkas, 1999 m. Vilniaus dailės akademijoje įgijęs magistro laipsnį, su instaliacija „Objektas I–III“ įspūdingai debiutavo 2-oje Kauno bienalės tarptautinėje tekstilės parodoje „Linija“ (1999). Kūrinius eksponavo ir bendrose ekspozicijose (IX Lietuvos tekstilės meno bienalė „Riba#30“, 2020; Užutrakio šiuolaikinio meno festivalis, 2022), tačiau pastaruoju metu tikslingai renkasi pasirodymus meno mugėse: „ArtVilnius“ (2021, 2022), „ART Compensa“ (2022) „ Volta Basel“ (2022), „Scope Miami Beach“ (2022). Lietuvoje dailininkas bendradarbiauja su Arkos ir Tumo  galerijomis, o JAV jį pristato Niujorko galerija Foreign Territory.
„Kiekvienas Martyno paveikslas – tai mažytė atvertis, autoriaus haiku, kuriamas ir artikuliuojamas kiekvienam žiūrovui. Tai intymi ir asmeniška žinutė aplinkai“. - Evelina Januškaitė.
Daugiau apie Martyną Gediminą: https://martynasgediminas.art
APIE PUTOJA PARODĄ:
Tai tarptautinė craftinio alaus paroda, kurios iniciatorius ir kūrėjas, Dūmų fabriko direktorius Linas Zakarevičius. Ši Putoja paroda jungia viso pasaulio craftinio alaus kūrėjus iš Europos ir JAV. Šiais metais atvyksta 30 + bravorų, net 7 bravorai iš JAV. Tai vienintelis Lietuvoje festivalis, kuris sieka edukuoti, apjungti craftinio alaus kultūrą Lietuvos ir viso pasaulio mąstu. Daugiau informacijos nuorodoje: www.putoja.lt
Apie mus kalba:
https://www.15min.lt/kultura/naujiena/vizualieji-menai/mados-eksperimentai-ir-alaus-parodos-ar-alus-dar-gali-nustebinti-929-2097868
https://tv.lrytas.lt/zinios/gyvenimo-budas/2023/08/12/news/-misija-vasara-2023-08-12-27992296
BILIETAI:  https://tickets.paysera.com/lt/event/vyksmas-paroda-martynas-gediminas-x-putoja-spalvos-ir-skonio-sinteze?fbclid=IwAR3Digcv8e16hgGMzgvowoXbGirgUcwmIAsFjASmf70rSvxREq-r5q70wxs
Data & Laikas
pirmadienis
2023 m. rugsėjo 11 d.
Start - 18:30
penktadienis
2023 m. rugsėjo 29 d.
Pabaiga - 22:00 Europe/Vilnius
Vieta

Dūmų fabrikas

Dūmų g. 5
Vilnius 09303
Lietuva
+370 600 20305
info@dumufabrikas.lt
Gauti nuorodas
Organizatorius

Dūmų fabrikas

+370 600 20305
info@dumufabrikas.lt
DALINTIS