Fotoparoda "Konkurencijos teisė gyvenime"

Teisę ir kūrybą, rodos, nedaug kas sieja. Bet iš tikrųjų kūrybos teisėje yra visai nemažai. Parinkti tinkamą žodį, kuris sustiprintų argumentą procesiniame dokumente, išraiškingai išdėstyti baigiamąją kalbą, rasti kūrybišką formą pristatyti poziciją ir atstovaujamojo istoriją.

Ką nors ir kuo nors nustebinti konservatyvioje teisės srityje yra sudėtinga. Tačiau advokatas Henrikas Stelmokaitis tą daro jau kelerius metus iš eilės. Savo projekte #11dovanu jis sieja pasakas, alų, sportą, muziką su konkurencijos teise. O istorijas iliustruoja patraukliomis teisininkams neįprastomis fotografijomis.

Konkurencijos teisė yra visur. Tai yra pagrindinė fotografijų parodos #11dovanu Dūmų fabrike mintis. Tikros istorijos, kuriose nesąžiningos įmonės gavo milijonines ar net milijardines baudas, ir šių istorijų sąsajos su mūsų kasdienybe. Ateikite pamatyti ir sužinoti. Kiekvieną fotografiją lydį pasakojimai, skirti šviesti apie konkurencijos teisę paprasta kalba, kad teisinės nuobodybės neatbaidytų nuo to, kas yra svarbu mūsų piniginėms. Įsitikinkite, kad net konkurencijos teisė gali būti įdomi.

Parodoje išvysite istorijas apie konkurencijos teisę alaus rinkoje ir apie konkurencijos teisės ryšį su lietuviškos alternatyvios scenos tekstais. Iš viso 22 nuotraukos.

Pirmosios fotografijų serijos autorė – taip pat advokatė Evelina Kiznė. Fotografuota Dūmų fabrike, alinėje „Leičiai“, „Kuro aparatūroje“, „Genio Taproom“, Pilialaukio bravore.

Antroji parodos dalis yra apie muziką. „Abii“, „Akli“, „ba.“, „Elnio rago miško“, FC Baseball, „Kedrostubùro“, Kristijono Ribaičio dainų tekstai ir konkurencijos teisė. Pamąstymus apie šią sinergiją lydi atitikties vadovės fintech įmonėje Sandros Čiaraitės fotografijos. Atraskite grojaraštį #11dovanu2024 „Spotify“ platformoje.

Advokatas Henrikas Stelmokaitis daugiau nei dešimtmetį specializuojasi konkurencijos ir reguliuojamų rinkų bylose, veda mokymus, gilina žinias konkurencijos teisės ir konkurencijos ekonomikos srityse užsienio universitetuose bei siekia šviesti visuomenę apie sąžiningos konkurencijos svarbą. Henriko kompetenciją pripažįsta tarptautiniai teisės žinynai („Legal 500“, „Chambers and Partners“, „Who‘s Who Legal“), o mokslinius straipsnius publikuoja Lietuvos ir užsienio leidiniai.

Paroda vyks Dūmų fabriko pagrindinėje salėje liepos 1-12 dienomis.

 

SUSITIKIMAS

Liepos 10, 18:30 Dūmų fabrike kviečiame susitikti gyvai su darbų autoriais. Henrikas pristatys parodą bei papasakos apie skirtingų gyvenimo sričių persipynimą su konkurencijos teise.

O nuskanavę QR kodą, galite susipažinti su Henriko veikla jo LinkedIn profilyje.

Data & Laikas
pirmadienis
2024 m. liepos 1 d.
Start - 10:00
penktadienis
2024 m. liepos 12 d.
Pabaiga - 16:00 Europe/Vilnius
Vieta

Dūmų fabrikas

Dūmų g. 5
Vilnius 09303
Lietuva
+370 600 20305
info@dumufabrikas.lt
Gauti nuorodas
Organizatorius

Dūmų fabrikas, VšĮ

+370 610 66137
info@dumufabrikas.lt
DALINTIS