Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Stalo teatro spektaklis „Pasaka apie karalius”

sausio 6 @ 19:00 - 19:45

7€

Kviečiame į spektaklį mažiausiems (nuo 1 metų) „Pasaka apie karalius”. Vaidinime pasakojama istorija apie gerąjį ir blogąjį karalius, kurie susidurdami su savo karalysčių gyventojais užkrečia juos gera arba bloga nuotaika. Čia pyktis virsta blogiu, o supratimas ir atjauta skleidžia puikią nuotaiką ir gėrį.

Remdamasis stebuklinėmis lietuvių pasakomis, „Stalo teatras“ kūrybos procese pasitelkė psichodramos, muzikos terapijos bei dailės terapijos metodus. Spektaklis teatro kalba padės vaikams suvokti savo emocijas bei nuotaikas, atskirti jausmus, juos įvardinti bei valdyti nerimą, pyktį ir baimes.

Suaugusiems atskleidžiame paslaptį – „Pasakoje apie karalius“ slypi didelė terapinė, vaiką ugdanti ir jo kūrybinius gebėjimus išlaisvinanti jėga.

Režisierė, dailininkė, aktorė – Saulė Degutytė, kompozitorė- Snieguolė Dikčiūtė, muziką atlieka – Snieguolė Dikčiūtė/Saulius Čėpla, kostiumų dailininkė – Ligita Skukauskaitė. Po spektaklio vyks kūrybinės dirbtuvėlės.

Premjera 2012

Bilietus galite įsigyti – https://tickets.paysera.com/lt/event/stalo-teatro-muzikinis-spektaklis-deiviu-archeologija-e784

Informacija

Data:
sausio 6
Laikas:
19:00 - 19:45
Kaina:
7€
Renginio kategorijų:
,
View Renginio Website

Vieta

Dūmų fabrikas
Dūmų g. 5
Vilnius, Lietuva

Organizatorius

VšĮ Stalo teatras
Telefonas:
+370 698 02833
El. paštas:
saules.teatras@gmail.com
View Organizatorius Website
lt_LTLithuanian