Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Stalo teatro spektaklis „Auksaplaukis ir Auksažvaigždė“

rugpjūčio 1 @ 16:00 - 17:00

7€
 
 
Pasaka iš J. Basanavičiaus tautosakos bibliotekos „Auksaplaukis ir Auksažvaigždė“
 
Norėdama reabilituoti pasakas, žadinti vaikų fantaziją ir kūrybiškumą, bei skleisti daugiau nei prieš 100 metų surinktą paveldą, Saulė Degutytė pristato pasaką iš J.Basanavičiaus tautosakos bibliotekos „Auksaplaukis ir Auksažvaigždė“. Pasaka apie senos raganos pamestus karaliaus vaikus, apie broliškumą, atjautą ir pasiaukojimą. Apie tai, kad jeigu sieksi savo tikslo – būtinai jį pasieksi. Po spektaklio vyks edukacinės – kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai gali susikurti veikėją iš siūlų, smeigtukų ir kt.
 
Jonas Basanavičius, būdamas gydytoju ir gyvendamas iš medicinos praktikos, beveik visą savo laisvalaikį skyrė lituanistikai: lietuvių kalbai, literatūrai, etnografijai, ir ypač istorijai bei pasakoms. Basanavičiui visą jo gyvenimą rūpėjo kelti tautinį lietuvių sąmoningumą ir savigarbą. Todėl jis rinko pats ir skatino kitus rinkti lietuvių tautosaką, o ypač pasakas. Jau senai įrodyta, jog pasakų nauda ir įtaka yra didžiulė. Tai lavina vaikų vaizduotę, padeda vaikams suprasti daugelį dalykų, todėl pasaulis jiems tampa aiškesnis. Vaikų vaizduotė labai galinga, joje gimsta beprotiškiausios mintys ir idėjos.
 
 
Bilietus galite įsigyti:
 
Scenografė, pasaką seka – Saulė Degutytė
Trukmė – 45 min.
Šeimai ir vaikams nuo 3 m.
Bilietas reikalingas tiek vaikams, tiek tėvams.
 
Koncerto metu kviečiame remtis galiojančiais reikalavimais dėl pandeminės situacijos, sekame informaciją. Galimybių paso nereikia.

Informacija

Data:
rugpjūčio 1
Laikas:
16:00 - 17:00
Kaina:
7€
Renginio kategorijų:
,
View Renginio Website

Leave a comment

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian