Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Ekskursija aplink Dūmų fabriką su degustacija

2020-10-28 @ 18:30 - 20:00

20€

Dūmų fabrikas ir Sakiškių alus kviečia į pažintines ekskursijas su degustacija po industrinį Naujosios Vilnios paveldą šalia Dūmų gatvės

Kaip žinote, Dūmų fabrikas ir jame įsikuriantis Sakiškių alaus bravoras atsidarys Naujosios Vilnios rajone, kuris yra vos 10 km nutolęs nuo Vilniaus senamiesčio.

Naujoji Vilnia, vietinių vadinama Vileika, savo dienas skaičiuoja nuo pirmųjų paminėjimų istorijos šaltiniuose dar XII a., kuomet pirmąją pilį čia pastatė Alšios kunigaikštis, nors pirmieji gyventojai dėl patrauklaus gamtos reljefo ir upių čia kūrėsi dar seniau. Tą žymi čia esantys pilkapiai ir randamos iškasenos.

Visgi labiausiai Naująją Vilnią išgarsino čia pradėjusi kurtis pramonė, kurios vienas iš žymiausių investuotojų buvo vokietis Emilis Poselis, kurio sumanumas ir gebėjimai pavertė dabartinį Dūmų fabriką anuomet didžiausia ir pažangiausia dalgių gamykla pasaulyje.

Be E. Poselio čia veikė ir kiti dideli fabrikai, o darbuotojai buvo kviečiami iš visos Europos, bet apie tai – ekskursijos metu.

Ekologijos idėjos palaikytojams ir puoselėtojams siūlome į vietą atvykti traukiniu. Nuo Naujosios Vilnios traukinių stoties iki Dūmų fabriko – 800 m. Dūmų gatve, o kelionė traukiniu iš Vilniaus stoties trunka iki 12 min. Tvarkaraštį galima rasti čia. Bilieto kaina į vieną pusę – 0,60 €.

Važiuojantiems automobiliu rekomenduojamos automobilių parkavimo vietos čia. Ateiti pėsčiomis šaligatviu palei Dūmų g.

Po pažintinės ekskursijos po buvusio fabriko teritoriją Jūsų laukia 4 skirtingų alaus rūšių degustacija.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Pirkdami bilietą į renginį nepamirškite pasirinkti datos!

Ekskursiją su degustacija grupei nuo 10 žmonių taip pat galite užsisakyti Jūsų norimu laiku sutartą dieną el.laišku uzsakymai@sakiskiualus.lt arba info@dumufabrikas.lt. Taip pat sekite Sakiškių alaus ir Dūmų fabriko Facebook paskyras, čia irgi skelbsime ekskursijų-degustacijų datas ir laiką visiems norintiems.

Informacija

Data:
2020-10-28
Laikas:
18:30 - 20:00
Kaina:
20€
Renginio kategorijų:
,
View Renginio Website
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian