Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kitus renginius rasite paspaudę šią nuorodą:
Dūmų fabriko renginiai


Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Amrita ● Kanklių meditacija su Agota Zdanavičiūte

kovo 17 @ 18:30 - 21:00


❀Amrita – visa tai, kas kyla iš gelmių ir tuo pačiu apjungia mus visus❀
Projekto ,,Amrita“ metu kviečiame ne tik įsisupti į Jovitos Ambrazaitytės makro fotografijos pasaulį, bet ir maloniai praleisti laiką drauge, pasineriant į savyje viso pasaulio gaudesį talpinančius lietuvių liaudies dainų ir kanklių sąskambius🎶
🪷Indija garsi meditacinėmis praktikomis, bet ar kas susimąstė, kad mūsų tautos dainos ir muzika gali prilygti šioms sielą nuraminančioms praktikoms?
Šiame susitikime Agota mus mokins prakalbinti kankles, o vėliau visi kartu sukursime meditacinę būseną, kurioje galėsime išgyventi savo protėvių dvasią ir jėgą.
🌿 Susitikime kovo 17d. 18:30 🌿
Veiksmas NEMOKAMAS
🎶APIE VADOVĘ🎶
Agotos Zdanavičiūtės sąlytis su muzika prasidėjo dar vaikystėje, susipažinus su lietuvišku folkloru ir kanklėmis. Vėliau kankles atrado naujai ir pasinėrė į jų magiją 2006 metais. Atlikėja savo muzikinę karjerą pradėjo atlikdama lietuviškas dainas, vėliau susidomėjo ir kitų šalių tradicine muzika. Muzikantė veda individualias kanklių pamokas ir kanklių ratus, kuriuose gimsta naujos kompozicijos persmelktos lietuvių liaudies dainomis ir sutartinėmis. Savo solo muzikavimus pradėjo nuo 2017 metų pavasario. Kanklinės kompozicijos persipynusios lietuviškų sutartinių, lietuvių liaudies dainų motyvais, nugramzdina į pasakų pasaulio gelmę. Agota tiki, kad kankliavimas it klaidžiojimas stebuklingoje girioje besiklausant užslėptų jos garsų. Atsiversi – išgirsi.
Amrita projekto organizatoriai: VšĮ Azijos menų centras, Lietuvos-Indijos forumas.

Informacija

Data:
kovo 17
Laikas:
18:30 - 21:00
lt_LTLithuanian