Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ekskursija – degustacija

Sakiškių alus nuo liepos mėn. kviečia į pažintines ekskursijas su degustacija po industrinį Naujosios Vilnios paveldą aplink Dūmų fabriką

Pagaliau su džiaugsmu galime pakviesti į naujas erdves Dūmų fabrike ir kvartale!

Kaip žinote, Dūmų fabrikas, ir jame įsikuriantis Sakiškių alaus bravoras atsidarys Naujosios Vilnios rajone, kuris yra vos 10 km nutolęs nuo Vilniaus senamiesčio.

Naujoji Vilnia, vietinių vadinama Vileika, savo dienas skaičiuoja nuo pirmųjų paminėjimų istorijos šaltiniuose dar XXII a., kuomet pirmąją pilį čia pastatė Alšios kunigaikštis, nors pirmieji gyventojai dėl patrauklaus gamtos reljefo ir upių čia kūrėsi dar seniau. Tą žymi čia esanys pilkapiai ir randamos iškasenos.

Visgi labiausiai Naująją Vilnią išgarsino čia pradėjusi kurtis pramonė, vienas iš kurios žymiausių investuotojų buvo vokietis Emilis Poselis, kurio sumanumas ir gebėjimai,  pavertė dabartinį Dūmų fabriką anuomet didžiausia ir pažangiausia dalgių gamykla pasaulyje.

Be E. Poselio čia veikė ir kiti dideli fabrikai, o darbuotojai buvo kviečiami iš visos Europos, bet apie tai – ekskursijos metu.

Ekologijos idėjos palaikytojams ir puoselėtojams siūlome į vietą atvykti traukiniu. Nuo stotelės iki Dūmų fabriko 600 m palei bėgius, o kelionė traukinio iš Vilniaus stoties trunka iki 12min. Tvarkaraštį galima rasti čia. Bilieto kaina į vieną pusę – 0,6€.

Važiuojantiems automobiliu rekomenduojamos parkavimosi vietos čia. Ateiti pėsčiomis šaligatviu palei Dūmų g.

Artimiausiu metu pradėsime veiklą – gaminsime kraftinį Sakiškių alų ir organizuosime įvairius renginius.

Po pažintinės ekskursijos po buvusio fabriko teritoriją Jūsų laukia 6 skirtingų alų degustacija.

Renginio trukmė – 1,5 val.

Ekskursiją su degustacija grupei nuo 10 žmonių taip pat galite užsisakyti Jūsų norimu laiku sutartą dieną el.laišku uzsakymai@sakiskiualus.lt. Taip pat sekite Sakiškių alaus Facebook paskyrą, čia skelbsime ekskursijų-degustacijų datas ir laiką visiems norintiems. Išankstinė rezervacija būtina, kad būtume pasiruošę maloniai priimti ir aptarnauti.
Click here

Leave a comment

lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian