Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Mados infekcija ‘2020

2020-10-16 - 2020-10-17

35€

„Mados infekcija“ atspari bet kokio plauko virusams – po visuotinio sustojimo festivalio planai tapo tik dar ambicingesni, o organizatoriai skelbia naują datą ir vietą. 2020 m. spalio 16 ir 17 d. iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudės specialus traukinio reisas: kryptis – Naujoji Vilnia, stotelė – „Dūmų fabrikas“.

„Mados infekcija“ – didžiausias Baltijos šalyse mados festivalis, įprastai vykstantis kiekvieną pavasarį.

„Mados infekcija“ visada buvo ir visuomet išliks už originalumą, savitą mąstyseną ir kultūrą, nesustabarėjusį profesionalumą ir meną. Festivalio variklis – idėjos ir fantazija, todėl kaskart vykdami į festivalį nusiteikite vis naujai patirčiai: „Mados infekcija“ niekada nesikartoja, joje nėra standartų ar klišių. Įspūdinga scenografija ir apšvietimas, iki smulkmenų apgalvotos detalės – per daugelį metų idealų festivalio receptą atradusi profesionalų komanda sukuria visas sąlygas įdomiems ir netikėtiems kolekcijų pristatymams.

Dvi dienas trunkančios „Mados infekcijos“ podiumą dalijasi keliolika kūrėjų. Naujausius darbus festivalyje pristato žinomi šalies dizaineriai, pasaulyje pripažinti mados kūrėjai ir mados pasaulio naujokai. Priešingai nei dauguma mados renginių Vakaruose, „Mados infekcija“ visuomet atvira visiems besidomintiems – profesionalams, mėgėjams, kritikams, smalsiems žiūrovams.

Pirmoji „Mados infekcija“ įvyko 1999 metais. Per šį laiką ji tapo ryškiausiu mados ir kultūros reiškiniu, o festivalio logotipas – kaukolė ir žirklės – yra vienas labiausiai atpažįstamų ženklų.

Festivalio idėjinė vadė – Sandra Straukaitė

Daugiau apie festivalį čia. Ir dar festivalio Facebook paskyroje. Sekite naujienas!

Informacija

Pradžia:
2020-10-16
Pabaiga:
2020-10-17
Kaina:
35€
Renginio kategorija:
Renginio žymos:
Bilietai:
https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/fashion-infection-2020-6f5d?fbclid=IwAR21wclWBoNslq1uPotLWMRFeYEHEJgw3EoDarmTgXpwIKvI5xTDvfwavdw

Organizatorius

VšĮ Mados savaitė
lt_LTLithuanian
lt_LTLithuanian